Skip to content Skip to footer

Aykut VIP Dizayn, VIP araçlarınızın iç mekanını daha özel kılmak için özel Aydınlatma ve Ambiyans hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetle aracınızın iç atmosferini değiştirerek seyahat deneyimini daha unutulmaz kılabilirsiniz.

Estetik ve Konforu Bir Araya Getirin

Aydınlatma ve Ambiyans hizmeti ile aracınızın iç mekanını lüks ve konfor dolu bir atmosfere dönüştürebilirsiniz. Özel olarak tasarlanmış aydınlatma sistemleri ve ambiyans aydınlatması ile aracınızın içinde istediğiniz atmosferi yaratabilirsiniz. Yüksek kaliteli LED aydınlatma sistemleri ile aracınızın her köşesini aydınlatırken, renk değiştirme özelliğiyle de istediğiniz atmosferi yakalamanıza olanak tanır.

Teknolojiyle Entegre Edin

Aydınlatma ve Ambiyans hizmeti, en son teknolojiyle donatılmış araçlarınızın iç mekanını daha da zenginleştirir. Tablet ile kontrol edilebilen LED aydınlatma sistemleri, aracınızın içinde istediğiniz renk ve parlaklık seviyesini ayarlamanıza olanak tanır. Ayrıca, renk değiştirme özelliği ile aracınızın iç atmosferini her an değiştirebilirsiniz.

Özelleştirme Seçenekleriyle Kişiselleştirin

Aydınlatma ve Ambiyans hizmeti, müşterilerimize geniş özelleştirme seçenekleri sunar. Aracınızın iç mekanına uygun renklerde ve stillerde aydınlatma sistemleri seçebilir, isteğinize göre ambiyans aydınlatması ekleyebilirsiniz. Böylece aracınızı tamamen kişiselleştirerek seyahat deneyiminizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Yıldız Tavan Aydınlatma ve Rolls Royce Tarzı İncelik

Aykut VIP Dizayn, özel projelerde yıldız tavan aydınlatma ve Rolls Royce tarzı aydınlatma detayları sunmaktadır. Bu özel aydınlatma sistemleri ile aracınızın tavanını yıldızlarla süsleyebilir veya lüks bir Rolls Royce atmosferi yaratabilirsiniz.

Bilgi için Yazın

HizmetForm

VIP Dizayn Fiyatları için

VIP oto dizayn hizmetimizle tanışın. Fiyat bilgisi ve detaylar için bize ulaşın!