Skip to content Skip to footer

Aykut VIP Dizayn olarak sunduğumuz VIP Araç İçi Oyun Konsolu hizmeti ile seyahatlerinizde eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Bu özel hizmet ile aracınızın iç mekanında favori oyunlarınızı oynayabilir, yolculuklarınızı daha keyifli hale getirebilirsiniz. PlayStation, Xbox gibi önde gelen markaların konsol sistemleri ile donatılan araç içi oyun konsolu ile eğlenceye doyacaksınız.

VIP Araçta Oyun Keyfi

VIP Araç İçi Oyun Konsolu ile yolculuklarınızı keyifli bir oyun deneyimine dönüştürün. PlayStation veya Xbox gibi ünlü markaların en yeni ve popüler oyunlarını oynayarak zamanınızı değerlendirin. Arkadaşlarınızla veya ailenizle yolda geçen zamanı eğlenceli hale getirin.

Çocuklar İçin Eğlenceli Seçenek

Özellikle uzun yolculuklarda çocukların sıkılmasını önlemek için VIP Araç İçi Oyun Konsolu ideal bir seçenektir. Çocuklarınız arka koltukta favori oyunlarını oynayarak keyifli vakit geçirecekler ve yolculuk boyunca sıkılmayacaklar.

Gelişmiş Donanım ve Entegrasyon

Araç içi oyun konsolu, gelişmiş donanım ve entegrasyon özellikleriyle donatılmıştır. Yüksek çözünürlüklü ekranlar, kablosuz denetleyiciler ve ses sistemi gibi özellikler sayesinde oyun deneyiminiz en üst düzeye çıkar.

Bilgi için Yazın

HizmetForm

VIP Dizayn Fiyatları için

VIP oto dizayn hizmetimizle tanışın. Fiyat bilgisi ve detaylar için bize ulaşın!